SongPop 2 - Guess The Song

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 124,5 MB
  • Version 2.9.3
  • Dil Türkçe
  • Firma FreshPlanet
SongPop 2, hem eğlendiren hem de öğreten keyifli bir müzik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı cep telefonunuza indireceğiniz SongPop 2 mobil uygulaması sayesinde kulağınızın pasını silecek ve aynı zamanda kıyasıya bir mücadele içerisinde olacaksınız. Oyunumuz aslında sizin müzik bilginizi sorgulayan içerikleri sunuyor. Bunu bir şarkı testi olarak düşünebilirsiniz. Hem eğlenceli hem de öğretici oyun içerikleri ile keyifli bir vakit geçirmek isterseniz oyunu IOS  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

En sevdiğiniz sanatçıların müziklerini içeren gerçek şarkıları dinleyin ve olabildiğince hızlı bir şekilde tahmin etmeye çalışın. Tahminleriniz doğru olduğu taktirde başarı puanlarını toplayacaksınız. Arkadaşlarınızla gireceğiniz bu heyecan verici mücadele sizi asla sıkmayacak. Birbirinden farklı şarkıların kime ait olduğunu bulmaya çalışacak, bildiğiniz her şarkı doğrultusunda puan elde edeceksiniz. 

Oyunun parti modunu kullanarak, günlük turnuvalarda yarışma hakkını elde edebilirsiniz. Çok oyunculu bu mücadeleci oyun modunda herkesten daha fazla şarkı bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Her şarkı sizin için çok önemli bir yere sahiptir. Bir çok şarkının kime ait olduğunu doğru bir şekilde söyleyin ve rozetleri toplayarak kazanan kişi olun. 

SongPop 2 - Guess The Song indir
DİĞER SÜRÜMLER